Na pewno nas znasz.

Zmieniamy motoryzację. Budujemy dla Ciebie.

Jesteśmy polską grupą kapitałową. Od 35 lat tworzymy silny zespół specjalistów, który dziś działa równolegle w kilku branżach: motoryzacji, mobilności, budownictwa mieszkaniowego oraz biurowego, a także w obszarze innowacji technologicznych.

Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie.

W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Kierownikami Portfeli Projektów w zakresie raportowania danych dotyczących realizacji projektów
  • Udział w przygotowaniu narzędzi do analizy priorytetów projektów oraz narzędzi do analizy wpływu zmian w portfelu na oczekiwane korzyści biznesowe
  • Wsparcie w realizowaniu dedykowanych analiz i raportów na potrzeby Kierowników Projektów
  • Udział w przygotowaniu standardów raportowania dla projektów i portfeli projektów
  • Tworzenie cyklicznych raportów dotyczących statusu projektów w portfelu, w tym postępów, wykorzystania zasobów, budżetu i ryzyk
  • Dostarczanie danych analitycznych wspierających proces podejmowania decyzji lub tworzenia rekomendacji przez Kierowników Portfeli Projektów
  • Opieka nad repozytorium Biura Projektów, a w tym: aktualizacja, umieszczanie dokumentacji projektowej, kontrola spójności danych, udostępnianie danych Interesariuszom
  • Promowanie i wdrażanie najlepszych praktyk w zakresie raportowania i analizy danych w zakresie związanym z metodyką projektową

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach: zarządzanie projektami, ekonomia, matematyka, informatyka, itp.
  • Zainteresowanie w obszarze zarządzania projektami
  • Otwartość na naukę, gotowość do zdobywania nowych umiejętności i doskonalenia się w obszarze analityki projektowej
  • Umiejętność obsługi MS Office, a zwłaszcza Excel
  • Umiejętność jasnego i skutecznego komunikowania się i współpracy

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze zarządzania projektami lub analizy danych
  • Znajomość metodologii zarządzania projektami np. Agile, Scrum, czy PRINCE2
  • Znajomość narzędzi do zarządzania projektami np. JIRA, Monday.com

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed dla Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na członków Rodziny
  • Dofinansowanie karty benefit Multisport
  • Bezpłatną naukę języka angielskiego i/lub niemieckiego z platformą eTutor dla Pracownika i osoby towarzyszącej
  • Zniżki na produkty i usługi Holding1, a w tym: wynajem samochodów w Grupie Express, wynajem auta na minuty – Traficar, zakup lub wynajem samochodów z Grupy PGD, zniżki na tankowanie na dedykowanej stacji benzynowej
  • Wyjazdy integracyjne, Mikołajki dla Dzieci
  • Na co dzień pracujemy w przyjaznej atmosferze, opartej na wzajemnej współpracy
  • Organizujemy różnego rodzaju programy w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia
  • Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

Bezpośredni sposób aplikowania: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=4a620e504b2f40b4a6170d271e7f7c1b

motoryzacja
Rodzaj oferty: Praca
Miejsce pracy: Kraków
Firma: Centrum Holding 1